was successfully added to your cart.

Winkelmand

Category

Geen categorie

Loting 1e ronde bekertoernooi Schinveld 1

By | Geen categorie

De KNVB heeft de loting verricht voor de 1e ronde van het bekertoernooi.

De ploeg van trainer Pietro Lisai zal zich ten koste van onderstaande tegenstanders gaan proberen te plaatsen voor de 2e ronde: Sv Abdissenbosch (5e klasse), Heksenberg-NEC (3e klasse) en UOW ’02 (4e klasse).

Speeldata zijn 5 september, 12 september en 19 september.

#COMEONYOUREDS‼️👊🏻⚽️💪🏻🔴⚪️💯💥🇮🇩

Competitie-indeling Schinveld 1, seizoen 2021/2022

By | Geen categorie

De KNVB heeft de competitie-indeling voor Schinveld 1 voor het seizoen 2021/2022 bekend gemaakt. Het is exact dezelfde indeling als afgelopen seizoen, maar omdat het alweer zo lang geleden is publiceren we de indeling uiteraard hier:

SV Brunssum 1;

VV De Leeuw 1;

HBC’09 1;

Oranje Blauw’15 1;

VV Linne 1;

FC RIA 1;

VV Roosteren 1;

Schinveld 1;

Sporting Sittard’13 1;

SVE 1;

SVH’39 1;

SVM 1;

Woander Forest 1;

VV Zwentibold 1.

Voorbereiding Schinveld 1 seizoen 2021/2022

By | Geen categorie

Zondag 8 augustus 2021 10:30 uur Training (na de training gezamenlijke activiteit)


Dinsdag 10 augustus 2021
19:30 uur Training


Vrijdag 13 augustus 2021
19:30 uur Training


Zondag 15 augustus 2021
Oefenwedstrijd Schinveld 1 – 1. FC Wanderlust Süsterseel; Aanwezig: 11:00 uur, aanvang: 12:00 uur


Dinsdag 17 augustus 2021
20:00 uur Training


Donderdag 19 augustus 2021
Oefenwedstrijd Schinveld 1 – SV Haslou 1; Aanwezig: 18:45 uur, aanvang: 20:00 uur


Vrijdag 20 augustus 2021
19:30 uur Training


Zondag 22 augustus 2021
Oefenwedstrijd Schinveld 1 – VV OVCS 1; Aanwezig: 11:00 uur, aanvang: 12:00


Dinsdag 24 augustus 2021
Oefenwedstrijd Schinveld 1 – FC Ümitspor Maasmechelen 1; Aanwezig: 18:45 uur, aanvang 20:00 uur


Vrijdag 28 augustus 2021
Oefenwedstrijd Schinveld 1 – VV Amstenrade 1; Aanwezig: 18:30 uur, aanvang 19:30 uur


Dinsdag 31 augustus 2021
20:00 uur Training


Vrijdag 3 september 2021
19:30 uur Training


Zondag 5 september 2021 (Bekerwedstrijd)
Wedstrijd 1.1 Ronde Beker, aanvang: 14:30 uur

Dinsdag 7 september 2021
20:00 uur Training


Vrijdag 10 september 2021
19:30 uur Training


Zondag 12 september 2021 (Bekerwedstrijd)
Wedstrijd 1.2 Ronde Beker, aanvang: 14:30 uur


Dinsdag 14 september 2021
20:00 uur Training


Vrijdag 17 september 2021
19:30 uur Training


Zondag 19 september 2021 (Bekerwedstrijd)
Wedstrijd 1.3 Ronde Beker, aanvang: 14:30 uur


Dinsdag 21 september 2021
20:00 uur Training


Vrijdag 24 september 2021
19:30 uur Training


Zondag 26 september 2021
Start competitie, aanvang: 14:30 uur


Alle wedstrijden, trainingen, en genoemde tijden zijn onder voorbehoud.


Heren, heel veel succes voor het seizoen 2021 – 2022!


Met vriendelijke sportgroet en alvast een hele fijne vakantie,


Pietro Lisai, hoofdtrainer, 06-25015050 / [email protected]

Bas Pluijmackers, wedstrijdsecretaris, 06-41844369 / [email protected]

Jean Zaad, assistent-trainer, 06-10919265 / [email protected]

Selectie Schinveld 1 seizoen 2021/2022

By | Geen categorie

De transferdeadline is verstreken, tijd om de namen en rugnummers van spelers en technische staf van Schinveld 1 voor het seizoen 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ bekend te maken⬇️

1️⃣Anton Fijneman🧤

2️⃣ Jork Mengelers

3️⃣Bob Peters

4️⃣Carlos Alberto Berrocal Cepeda

5️⃣ Mats Houben

6️⃣ Hendrik-Jan de Jonge

7️⃣Julian van Beurden

8️⃣Jorrit Haest

9️⃣ Zico Bock

🔟Tom van Geffen

1️⃣1️⃣ Collin Nendels

1️⃣2️⃣Sten Jamar🧤

1️⃣3️⃣Shawn Imming

1️⃣4️⃣Yari van Haren

1️⃣5️⃣ Sem Backus

1️⃣6️⃣Keano van den Boogaart

1️⃣7️⃣Fabian Cergnul

1️⃣8️⃣Jordy van der Ven

1️⃣9️⃣Cas Dols

2️⃣0️⃣ Roel Wevers

2️⃣1️⃣Vince Nait

2️⃣2️⃣Tren Cornelissen🧤

Trainer: Pietro Lisai

Assistent-trainer: Jean Zaad

Keeperstrainer: Pascal Ots

Verzorger: Harrald Houben

Teammanager: Ronald Kuiper

Assistent-scheidsrechter: Jaco Jacobse

Overzicht spelersmutaties

By | Geen categorie

Nu de transferdeadline is verstreken hierbij een overzicht van alle inkomende en uitgaande transfers🔁

Nieuwe spelers 1e elftal:

Anton Fijneman (afkomstig van EHC/Heuts Hoensbroek)

Jordy van der Ven (afkomstig van EHC / Heuts Hoensbroek)

Fabian Cergnul (afkomstig van SV Langeberg)

Keano van den Boogaart (afkomstig van BSV Limburgia)

Vince Nait (afkomstig van VV de Leeuw)

Vertrokken spelers 1e elftal:

Nick Frolichs (Geusselt Sport)

Mo Elfayda (BSV Limburgia)

Nieuwe spelers overige teams:

Rik Hendrix (afkomstig van Voetbalvereniging RKVVVaesrade)

Randy Tabak (afkomstig van Woander Forest)

Silvano Renneberg (afkomstig van FC Hoensbroek)

Milan Sturmans (afkomstig van BSV Limburgia)

Vertrokken spelers overige teams:

Rick van Bree (SV Langeberg)

Robin Eijer (VV Amstenrade)

Wij wensen alle vier de vertrekkende spelers heel veel succes bij hun nieuwe club en we bedanken hen voor hun inzet voor onze club in de afgelopen jaren.Alle nieuwe spelers (en oude bekenden) heten wij van harte welkom bij onze mooie club. En ook hen wensen we natuurlijk heel veel succes, maar vooral ook heel veel plezier!

❤️
🤍
⚽️
👊🏻
💯
🇮🇩
Olympia