was successfully added to your cart.

Winkelmand

Indelingen Jeugdteams

By 17 augustus 2019Geen categorie
Nr2de Klasse 5VoorkeurstijdNr3de Klasse 502Voorkeurstijd
Amstenrade JO19-213:00Schinveld/Arx ICT JO17-114:30
DVO JO19-115:30Chevremont JO17-112:00
EVV JO19-216:00Sporting Heerlen JO17-214:00
KVC Oranje JO19-114:30ST Voerendaal/RKSVB JO17-211:45
OVCS JO19-116:00SV Hulsberg JO17-113:00
RKHBS JO19-113:00Sportclub Jekerdal JO17-215:15
Heuvelland/Rood Groen LVC’01 JO19-113:30ST GSV’28/Schimmert JO17-114:30
Schinveld JO19-115:00RKHBS JO17-115:00
SHH JO19-114:00SJO Weltania Bekkerveld JO17-414:30
Sporting Sittard’13 JO19-113:30SJO Weltania Bekkerveld JO17-513:30
Woander Forest JO19-115:00V.V. Schaesberg JO17-315:00
Woander Forest JO17-115:00
Nr2de Klasse 501VoorkeurstijdNr4de Klasse 501Voorkeurstijd
Langeberg JO14-112:30De Leeuw JO13-2G11:15
Schinveld/Arx ICT JO14-112:30V.V. Schaesberg JO13-112:00
FC Kerkrade – West JO14-112:30Schinveld/Arx ICT JO13-1G12:30
Chevremont JO14-112:00Sporting Heerlen JO13-211:15
EHC/Heuts JO14-112:00ST Voerendaal/RKSVB JO13-211:30
RKVV Neerbeek JO14-112:00WDZ JO13-113:00
SJO UBC JO14-110:00RKHBS JO13-212:00
RKHBS JO14-113:30BSV Limburgia/Kamerland JO13-2G11:30
Amstenrade JO14-111:00SVN/BtB Consultancy JO13-212:15
SV Brunssum JO14-111:00Groene Ster JO13-211:30
KVC Oranje JO14-112:45VV ALFA SPORT JO13-211:45
SJO Weltania Bekkerveld JO13-409:15
Nr3de Klasse 501VoorkeurstijdNr2de Klasse 501Voorkeurstijd
SV Hulsberg JO12-110:30Amstenrade JO11-1G09:00
De Ster JO12-1G10:00De Leeuw JO11-111:15
RKUVC JO12-110:45Schinveld/Arx ICT JO11-1G11:00
ST GSV’28/Schimmert JO12-110:30Caesar JO11-110:30
EHC/Heuts JO12-211:30SV Hulsberg JO11-110:30
Groene Ster JO12-111:30FC Geleen Zuid JO11-210:00
Caesar JO12-1G10:30ST GSV’28/Schimmert JO11-110:30
Schinveld/Arx ICT JO12-111:00EHC/Heuts JO11-110:00
De Leeuw JO12-211:15Sittard JO11-110:15
Amstenrade JO12-109:00Spaubeek JO11-1G10:30
DVO JO12-210:00DVO JO11-210:15
Woander Forest JO12-111:00VV ALFA SPORT JO11-110:00
Nr3de Klasse 501VoorkeurstijdNr4de Klasse 502Voorkeurstijd
De Ster JO11-210:00Amstenrade JO9-309:00
De Leeuw JO11-211:15Langeberg JO9-2G09:30
Slekker Boys JO11-111:00Schinveld/Arx ICT JO9-109:30
Born JO11-209:00Chevremont JO9-108:30
Schinveld/Arx ICT JO11-211:00Chevremont JO9-208:30
RKSV Minor JO11-210:15SV Brunssum JO9-109:00
FC Hoensbroek JO11-209:30BSV Limburgia/Kamerl JO9-209:00
SV Hulsberg JO11-210:00Groene Ster JO9-409:00
SVM JO11-111:00Groene Ster JO9-509:00
VV ALFA SPORT JO11-210:00VV ALFA SPORT JO9-210:00
Haslou JO11-210:15SVN/BtB Consultancy JO9-310:15
SVN/BtB Consultancy JO9-410:15
Nr2de Klasse 501Voorkeurstijd
Caesar JO8-109:30
EHC/Heuts JO8-110:00
Laura/Hopel Comb JO8-109:30
FC Kerkrade – West JO8-208:30
UOW ’02 JO8-109:15
SJO Weltania Bekkerveld JO8-109:00
De Leeuw JO8-108:30
De Leeuw JO8-208:30
SVN/BtB Consultancy JO8-110:00
Schinveld/Arx ICT JO8-109:30
SJO ESB ’19 JO8-210:00
RKTSV JO8-209:30
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!