was successfully added to your cart.

Competitie-programma Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4

By 17 augustus 2018Geen categorie

Hierbij het volledige competitie-programma voor het seizoen 2018/2019 (onder voorbehoud) van Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4.

Met dank aan ons nieuwe wedstrijdsecretariaat Bas Pluijmackers enZico Bock voor de snelle service!

Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag2-9-201811.00 uurBeker HASLOU 4 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker SCHINVELD 3 – SVE 2
14.30 uurBeker RIMBURG 1 – SCHINVELD 1
Zondag9-9-201811.00 uurBeker HBC’09 2 – SCHINVELD 3
11.00 uurBeker SCHINVELD 2 – AMSTENRADE 2
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – RKTSV 1
Zondag16-9-201811.45 uurBeker SV HULSBERG 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – UOW ’02 1
Zondag23-9-201811.30 uurCompetitie CHEVREMONT 5 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTCLUB SUSTEREN 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ORANJE BLAUW ’15 1
Zondag30-9-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LANGEBERG 5
11.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – LHC 3
14.30 uurCompetitie ZWENTIBOLD 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SSA RKDFC/DOENRADE 3
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – HBC ’09 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – HBC ’09 1
Zondag14-10-201812.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – WELTANIA 3
13.00 uurCompetitie GROENE STER 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie FC RIA 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-10-201814.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SVE 1
Zondag28-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – UOW ’02 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – PASSART/VKC 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – LINNE 2
14.30 uurCompetitie FC ROERDALEN 1 – SCHINVELD 1
Zondag4-11-201810.30 uurCompetitie SVC 2000 2 – SCHINVELD 2
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie AMSTENRADE 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC MAASGOUW 1
Zondag11-11-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – HEKSENBERG 3
11.30 uurCompetitie FC KERKRADE WEST 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVH ’39 2
Zondag18-11-201810.30 uurCompetitie DE LEEUW 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – RKTSV 2
12.00 uurCompetitie VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 1 – SCHINVELD 1
Zondag25-11-201811.30 uurCompetitie KVC ORANJE 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SHH 5
13.00 uurCompetitie FC HOENSBROEK 3 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie LINNE 1 – SCHINVELD 1
Zondag2-12-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LHC 4
11.00 uurCompetitie OBBICHT 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – NEC ’92 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – VV BORN 1
Zondag9-12-201809.45 uurCompetitie SPORTING HEERLEN 6 – SCHINVELD 4
10.30 uurCompetitie UOW ’02 3 – SCHINVELD  3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SPORTING SITTARD ’13 1
Zondag16-12-201814.30 uurCompetitie OVCS 1 – SCHINVELD 1
Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag20-1-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ROOSTEREN 1
Zondag27-1-201914.30 uurCompetitie FC MAASGOUW 1 – SCHINVELD 1
Zondag3-2-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SSA RKDFC/DOENRADE 1
Zondag10-2-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – CHEVREMONT 5
11.00 uurCompetitie SPORTCLUB SUSTEREN 3 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie ORANJE BLAUW ’15 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-2-201910.00 uurCompetitie LHC 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTING SITTARD ’13 2
12.30 uurCompetitie LANGEBERG 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ZWENTIBOLD 1
Zondag24-2-201912.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – FC KERKRADE WEST 2
12.00 uurCompetitie HEKSENBERG 3 –  SCHINVELD 4
12.30 uurCompetitie SVH ’39 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SVE 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-3-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – DE LEEUW 4
11.00 uurCompetitie RKTSV 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – ZWENTIBOLD 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC ROERDALEN 1
Zondag24-3-201909.30 uurCompetitie SHH 5 – SCHINVELD 2
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – FC HOENSBROEK 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – KVC ORANJE 3
14.30 uurCompetitie ROOSTEREN 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-4-201910.00 uurCompetitie LHC 4 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie NEC ’92 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – OBBICHT 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – OVCS 1
Zondag14-4-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SPORTING HEERLEN 6
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – UOW ’02 3
14.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-4-201914.30 uurCompetitie VV BORN 1 – SCHINVELD 1
Zondag5-5-201912.00 uurCompetitie PASSART/VKC 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie LINNE 2 – SCHINVELD 2
12.30 uurCompetitie UOW ’02 4 – SCHINVELD 4
Zondag12-5-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SV BRUNSSUM 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – AMSTENRADE 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVC 2000 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – LINNE 1
Zondag19-5-201910.00 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 3 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie HBC ’09 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – SV BRUNSSUM 2
14.30 uurCompetitie HBC ’09 1 – SCHINVELD 1
Zondag26-5-201909.30 uurCompetitie WELTANIA 3 – SCHINVELD 3
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – GROENE STER 5
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC RIA 1
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!