was successfully added to your cart.
Category

Geen categorie

Finale FIFA19 Toernooi Beekdaelen Cup

By | Geen categorie

Gisteravond werd bij RKSV Minor de finale om de FIFA19 Beekdaelen Cup gespeeld.

Wederom voortreffelijk georganiseerd door Dutch Game Masters.

Met 16 deelnemers waren er 4 poules van 4 geformeerd. Onze club werd vertegenwoordigd door JO15-1 spelers Rick Gelissen, Jesper Simons, Damian Theunissen en JO13-1 speler Siem Cornelissen.

Voor Damian Theunissen viel helaas al het doek na de poulefase. Siem Cornelissen werd in de kwartfinale uitgeschakeld door Jesper Simons, waarna Jesper in de halve finale afrekende met Rick.

Uiteindelijk verloor Jesper de finale van zijn concurrent van Alfa Sport.

Al met al hebben kunnen onze “E-sporters” terugkijken op een geslaagd toernooi!

Schinveld-merchandise artikelen te koop in kantine

By | Geen categorie

Nog op zoek naar een (last-minute) cadeau 🎁 voor pakjesavond, voor de kerst 🎄 of voor een verjaardag 🎊🎉?

Shop 🛍🛒dan nu snel je Schinveld-merchandise 🔴⚪️ artikelen bij elkaar. Vanaf nu in onze kantine te koop. Er kan gewoon aan de bar afgerekend worden.

Te koop zijn onder andere: mokken, schoenentasjes, bidons, muts, sleutelhangers en rugzakjes.⬇️

Mokken, sleutelhangers, schoenentasjes, bidons

Muts, rugzakjes

Schinveld/Arx ICT 1 zoekt vaste grensrechter

By | Geen categorie

🆘⚠️Voor Schinveld/Arx ICT 1 zijn we DRINGEND op zoek 🔎 naar een vaste grensrechter 🚩

Lijkt het je leuk om deel uit te maken van deze geweldige spelersgroep en staf, of weet je wellicht een geschikte kandidaat, laat het ons dan svp weten 🙏

De tijdsinvestering is maximaal 1,5 uur per week (tijdens de wedstrijden op zondag) en incidenteel tijdens een (doordeweekse) oefenwedstrijd.

HULP GEVRAAGD!!!

By | Geen categorie

Beste leden en ouders/verzorgers van jeugdleden,

Graag even jullie aandacht voor het volgende:

Iedereen kent natuurlijk het gezegde: “Vele handen maken licht werk”

Inmiddels zijn een aantal vrijwilligers bereid zich voor onze vereniging in te zetten. Hier zijn we heel erg blij mee want zonder hen zouden een heleboel zaken niet mogelijk zijn.

Ze doen het niet voor niets. Het is namelijk hartstikke leuk om met elkaar in een gezellige sfeer dingen voor elkaar te doen.

Aangezien wij nog enthousiaste mensen kunnen gebruiken, verzoeken wij u vriendelijk onderstaande vragen in te vullen en deze bij het secretariaat in te leveren. Retour zenden via mail is natuurlijk ook mogelijk.

Het verplicht u tot niets.
Wij gebruiken de informatie alleen om te weten te komen wie bereid en in staat is iets voor de vereniging te doen. Wij geven geen gegevens van u aan anderen door.

Naam en voornaam………………………………………………………………………………m /v
Geboortedatum……………………………………………………………………………………
Telefoon………………………………………………………………………………………………
E-mailadres…………………………………………………………………………………………..

Aankruisen wat van toepassing is:
O Ik kan/wil regelmatig wat doen en heb daar …… uur per week/maand de tijd voor.
O Ik kan/wil zo nu en dan wat doen.
O Ik kan/wil één keer wat doen.
O Ik kan/wil voor een korte tijd wat doen.

Ik heb daarbij voorkeur voor:
O Doordeweekse dagen / avond
O Het weekend (ochtend / middag )

O Ik ben geïnteresseerd om op kosten van de vereniging een cursus te volgen.
Ik geef mij op voor de volgende werkzaamheden: (meerdere mogelijkheden aankruisen mag ook)
Voetbaltechnische zaken:
O Trainer /leider pupillen
O Trainer /leider junioren
O Scheidsrechter bij de jeugdteams

Kantine:
O Bardienst zaterdagochtend
O Bardienst zaterdagmiddag
O Bardienst zondagochtend
O Bardienst zondagmiddag
O Gastheer/vrouw op zaterdagochtend (ontvangen leider tegenstanders, etc.)
O Gastheer/vrouw op zaterdagmiddag (ontvangen leider tegenstanders, etc.)
O Gastheer/vrouw op zondagmiddag (ontvangen bestuur tegenstanders, scheidsrechter)

Werkzaamheden binnen een commissie zijn o.a.:
O Communicatie: website-onderhoud
O Jeugdcommissie: contactpersoon bij lagere teams
O Sponsorcommissie: werven sponsors
O Accommodatiecommissie: werkzaamheden op maandagochtend / wassen tenues /
onderhoud terrein
O Organisatie jubileum 2021

Namens de coördinator van de vrijwilligerscommissie alvast hartelijk bedankt voor uw reactie!

Adres secretariaat:
Anjerstraat 16
6451 HD Schinveld
e-mailadres: [email protected]

Competitie-programma Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4

By | Geen categorie

Hierbij het volledige competitie-programma voor het seizoen 2018/2019 (onder voorbehoud) van Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4.

Met dank aan ons nieuwe wedstrijdsecretariaat Bas Pluijmackers enZico Bock voor de snelle service!

Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag2-9-201811.00 uurBeker HASLOU 4 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker SCHINVELD 3 – SVE 2
14.30 uurBeker RIMBURG 1 – SCHINVELD 1
Zondag9-9-201811.00 uurBeker HBC’09 2 – SCHINVELD 3
11.00 uurBeker SCHINVELD 2 – AMSTENRADE 2
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – RKTSV 1
Zondag16-9-201811.45 uurBeker SV HULSBERG 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – UOW ’02 1
Zondag23-9-201811.30 uurCompetitie CHEVREMONT 5 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTCLUB SUSTEREN 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ORANJE BLAUW ’15 1
Zondag30-9-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LANGEBERG 5
11.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – LHC 3
14.30 uurCompetitie ZWENTIBOLD 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SSA RKDFC/DOENRADE 3
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – HBC ’09 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – HBC ’09 1
Zondag14-10-201812.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – WELTANIA 3
13.00 uurCompetitie GROENE STER 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie FC RIA 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-10-201814.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SVE 1
Zondag28-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – UOW ’02 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – PASSART/VKC 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – LINNE 2
14.30 uurCompetitie FC ROERDALEN 1 – SCHINVELD 1
Zondag4-11-201810.30 uurCompetitie SVC 2000 2 – SCHINVELD 2
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie AMSTENRADE 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC MAASGOUW 1
Zondag11-11-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – HEKSENBERG 3
11.30 uurCompetitie FC KERKRADE WEST 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVH ’39 2
Zondag18-11-201810.30 uurCompetitie DE LEEUW 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – RKTSV 2
12.00 uurCompetitie VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 1 – SCHINVELD 1
Zondag25-11-201811.30 uurCompetitie KVC ORANJE 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SHH 5
13.00 uurCompetitie FC HOENSBROEK 3 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie LINNE 1 – SCHINVELD 1
Zondag2-12-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LHC 4
11.00 uurCompetitie OBBICHT 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – NEC ’92 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – VV BORN 1
Zondag9-12-201809.45 uurCompetitie SPORTING HEERLEN 6 – SCHINVELD 4
10.30 uurCompetitie UOW ’02 3 – SCHINVELD  3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SPORTING SITTARD ’13 1
Zondag16-12-201814.30 uurCompetitie OVCS 1 – SCHINVELD 1
Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag20-1-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ROOSTEREN 1
Zondag27-1-201914.30 uurCompetitie FC MAASGOUW 1 – SCHINVELD 1
Zondag3-2-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SSA RKDFC/DOENRADE 1
Zondag10-2-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – CHEVREMONT 5
11.00 uurCompetitie SPORTCLUB SUSTEREN 3 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie ORANJE BLAUW ’15 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-2-201910.00 uurCompetitie LHC 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTING SITTARD ’13 2
12.30 uurCompetitie LANGEBERG 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ZWENTIBOLD 1
Zondag24-2-201912.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – FC KERKRADE WEST 2
12.00 uurCompetitie HEKSENBERG 3 –  SCHINVELD 4
12.30 uurCompetitie SVH ’39 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SVE 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-3-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – DE LEEUW 4
11.00 uurCompetitie RKTSV 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – ZWENTIBOLD 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC ROERDALEN 1
Zondag24-3-201909.30 uurCompetitie SHH 5 – SCHINVELD 2
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – FC HOENSBROEK 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – KVC ORANJE 3
14.30 uurCompetitie ROOSTEREN 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-4-201910.00 uurCompetitie LHC 4 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie NEC ’92 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – OBBICHT 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – OVCS 1
Zondag14-4-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SPORTING HEERLEN 6
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – UOW ’02 3
14.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-4-201914.30 uurCompetitie VV BORN 1 – SCHINVELD 1
Zondag5-5-201912.00 uurCompetitie PASSART/VKC 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie LINNE 2 – SCHINVELD 2
12.30 uurCompetitie UOW ’02 4 – SCHINVELD 4
Zondag12-5-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SV BRUNSSUM 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – AMSTENRADE 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVC 2000 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – LINNE 1
Zondag19-5-201910.00 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 3 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie HBC ’09 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – SV BRUNSSUM 2
14.30 uurCompetitie HBC ’09 1 – SCHINVELD 1
Zondag26-5-201909.30 uurCompetitie WELTANIA 3 – SCHINVELD 3
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – GROENE STER 5
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC RIA 1
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!