was successfully added to your cart.
Category

Geen categorie

Schinveld/Arx ICT JO13-1 in kwartfinale beker tegen FC Hoensbroek JO13-1

By | Geen categorie

De KNVB heeft de loting verricht voor de kwartfinale van het bekertoernooi. Schinveld/Arx ICT JO13-1 is het enige team van onze vereniging dat nog actief is in het bekertoernooi.

Het team onder leiding van Hein Raets en Roy Cornelissen, komt in de voorjaarsreeks 2019 uit in de 2e klasse 501. De opponent in de kwartfinale speelt één klasse hoger, in de 1e klasse 6 en is, net als onze mannen nog zonder puntverlies in de huidige competitie.

Een zware loting, maar het is en blijft bekervoetbal, dus een stunt is altijd mogelijk.

De wedstrijd zal worden gespeeld op zaterdag 30 maart 2019 om 11:15 uur op Sportpark Overbroek in Hoensbroek.

Reserveer deze datum alvast in je agenda, zodat onze cupfighters kunnen rekenen op zoveel mogelijk steun van onze supporters en wellicht kunnen gaan stunten met een plek in de halve finale!

#COMEONYOUREDS!!! 💪⚽️👊🔴⚪️🇮🇩

Schinveld/Arx ICT gastheer Limburgse selectiedag NK Diabetescup 2019

By | Geen categorie

De Bas van de Goor Foundation organiseert de Diabetescup NK Voetbal 2019.

Het is de bedoeling dat iedere provincie in Nederland een team gaat afvaardigen, waarna op 29 juni 2019 in het stadion van PEC Zwolle gestreden zal worden om het NK.

Op donderdag 4 april 2019 zal de selectiedag voor de provincie Limburg plaats gaan vinden op onze prachtige accommodatie in het Burgemeester Adams Sportpark!

Deze dag staat onder leiding van studenten van Landstede Sport & Bewegen uit Zwolle. Zij organiseren een training en selecteren na afloop 10 kinderen die tijdens de finaledag hun provincie mogen vertegenwoordigen.

Onze eigen topper, Jesper Simons, speler van Schinveld/Arx ICT JO15-1 doet mee aan deze selectiedag en speelt dus een “thuiswedstrijd”, met voor hem als inzet een plek in de Limburgse selectie.

Wil je Jesper en de andere deelnemers aanmoedigen?
Dat kan!

📅 Donderdag 4 april 2019
🏟 Burgemeester Adams Sportpark
📍 Mariabergstraat 11 in Schinveld

Programma⬇️
14:00 uur Inloop;
14:30 Deelnemers aanwezig;
14:45 Uitleg selectiedag;
15:00 Training;
16:30 Einde training;
16:45 Dank en naar huis

https://www.bvdgf.org/actie/17645/

Nieuwe merchandise artikelen bij Schinveld/Arx ICT

By | Geen categorie

Ben je op zoek naar een origineel cadeau 🎁 voor een verjaardag 🎊🎉?

Shop 🛍🛒dan nu snel je Schinveld-merchandise 🔴⚪️ artikelen bij elkaar. Vanaf nu in onze kantine te koop.

Er kan gewoon aan de bar afgerekend worden.

Naast mokken, schoenentasjes, bidons, muts, sleutelhangers en rugzakjes, hebben we ook een minidress beschikbaar.

Leuk voor in de auto🚗⬇️

Schinveld/Arx ICT 1 zoekt vaste grensrechter

By | Geen categorie

🆘⚠️Voor Schinveld/Arx ICT 1 zijn we DRINGEND op zoek 🔎 naar een vaste grensrechter 🚩

Lijkt het je leuk om deel uit te maken van deze geweldige spelersgroep en staf, of weet je wellicht een geschikte kandidaat, laat het ons dan svp weten 🙏

De tijdsinvestering is maximaal 1,5 uur per week (tijdens de wedstrijden op zondag) en incidenteel tijdens een (doordeweekse) oefenwedstrijd.

HULP GEVRAAGD!!!

By | Geen categorie

Beste leden en ouders/verzorgers van jeugdleden,

Graag even jullie aandacht voor het volgende:

Iedereen kent natuurlijk het gezegde: “Vele handen maken licht werk”

Inmiddels zijn een aantal vrijwilligers bereid zich voor onze vereniging in te zetten. Hier zijn we heel erg blij mee want zonder hen zouden een heleboel zaken niet mogelijk zijn.

Ze doen het niet voor niets. Het is namelijk hartstikke leuk om met elkaar in een gezellige sfeer dingen voor elkaar te doen.

Aangezien wij nog enthousiaste mensen kunnen gebruiken, verzoeken wij u vriendelijk onderstaande vragen in te vullen en deze bij het secretariaat in te leveren. Retour zenden via mail is natuurlijk ook mogelijk.

Het verplicht u tot niets.
Wij gebruiken de informatie alleen om te weten te komen wie bereid en in staat is iets voor de vereniging te doen. Wij geven geen gegevens van u aan anderen door.

Naam en voornaam………………………………………………………………………………m /v
Geboortedatum……………………………………………………………………………………
Telefoon………………………………………………………………………………………………
E-mailadres…………………………………………………………………………………………..

Aankruisen wat van toepassing is:
O Ik kan/wil regelmatig wat doen en heb daar …… uur per week/maand de tijd voor.
O Ik kan/wil zo nu en dan wat doen.
O Ik kan/wil één keer wat doen.
O Ik kan/wil voor een korte tijd wat doen.

Ik heb daarbij voorkeur voor:
O Doordeweekse dagen / avond
O Het weekend (ochtend / middag )

O Ik ben geïnteresseerd om op kosten van de vereniging een cursus te volgen.
Ik geef mij op voor de volgende werkzaamheden: (meerdere mogelijkheden aankruisen mag ook)
Voetbaltechnische zaken:
O Trainer /leider pupillen
O Trainer /leider junioren
O Scheidsrechter bij de jeugdteams

Kantine:
O Bardienst zaterdagochtend
O Bardienst zaterdagmiddag
O Bardienst zondagochtend
O Bardienst zondagmiddag
O Gastheer/vrouw op zaterdagochtend (ontvangen leider tegenstanders, etc.)
O Gastheer/vrouw op zaterdagmiddag (ontvangen leider tegenstanders, etc.)
O Gastheer/vrouw op zondagmiddag (ontvangen bestuur tegenstanders, scheidsrechter)

Werkzaamheden binnen een commissie zijn o.a.:
O Communicatie: website-onderhoud
O Jeugdcommissie: contactpersoon bij lagere teams
O Sponsorcommissie: werven sponsors
O Accommodatiecommissie: werkzaamheden op maandagochtend / wassen tenues /
onderhoud terrein
O Organisatie jubileum 2021

Namens de coördinator van de vrijwilligerscommissie alvast hartelijk bedankt voor uw reactie!

Adres secretariaat:
Anjerstraat 16
6451 HD Schinveld
e-mailadres: [email protected]

Competitie-programma Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4

By | Geen categorie

Hierbij het volledige competitie-programma voor het seizoen 2018/2019 (onder voorbehoud) van Schinveld/Arx ICT 1 t/m 4.

Met dank aan ons nieuwe wedstrijdsecretariaat Bas Pluijmackers enZico Bock voor de snelle service!

Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag2-9-201811.00 uurBeker HASLOU 4 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker SCHINVELD 3 – SVE 2
14.30 uurBeker RIMBURG 1 – SCHINVELD 1
Zondag9-9-201811.00 uurBeker HBC’09 2 – SCHINVELD 3
11.00 uurBeker SCHINVELD 2 – AMSTENRADE 2
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – RKTSV 1
Zondag16-9-201811.45 uurBeker SV HULSBERG 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurBeker VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurBeker SCHINVELD 1 – UOW ’02 1
Zondag23-9-201811.30 uurCompetitie CHEVREMONT 5 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTCLUB SUSTEREN 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ORANJE BLAUW ’15 1
Zondag30-9-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LANGEBERG 5
11.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – LHC 3
14.30 uurCompetitie ZWENTIBOLD 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SSA RKDFC/DOENRADE 3
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – HBC ’09 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – HBC ’09 1
Zondag14-10-201812.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – WELTANIA 3
13.00 uurCompetitie GROENE STER 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie FC RIA 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-10-201814.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SVE 1
Zondag28-10-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – UOW ’02 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – PASSART/VKC 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – LINNE 2
14.30 uurCompetitie FC ROERDALEN 1 – SCHINVELD 1
Zondag4-11-201810.30 uurCompetitie SVC 2000 2 – SCHINVELD 2
11.30 uurCompetitie SV BRUNSSUM 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie AMSTENRADE 2 – SCHINVELD 3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC MAASGOUW 1
Zondag11-11-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – HEKSENBERG 3
11.30 uurCompetitie FC KERKRADE WEST 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVH ’39 2
Zondag18-11-201810.30 uurCompetitie DE LEEUW 4 – SCHINVELD 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – RKTSV 2
12.00 uurCompetitie VV ZWENTIBOLD 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 1 – SCHINVELD 1
Zondag25-11-201811.30 uurCompetitie KVC ORANJE 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SHH 5
13.00 uurCompetitie FC HOENSBROEK 3 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie LINNE 1 – SCHINVELD 1
Zondag2-12-201809.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – LHC 4
11.00 uurCompetitie OBBICHT 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – NEC ’92 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – VV BORN 1
Zondag9-12-201809.45 uurCompetitie SPORTING HEERLEN 6 – SCHINVELD 4
10.30 uurCompetitie UOW ’02 3 – SCHINVELD  3
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SPORTING SITTARD ’13 1
Zondag16-12-201814.30 uurCompetitie OVCS 1 – SCHINVELD 1
Programma 2018-2019 Senioren
DagDatumTijdstipSoortWedstrijdUitslag
Zondag20-1-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ROOSTEREN 1
Zondag27-1-201914.30 uurCompetitie FC MAASGOUW 1 – SCHINVELD 1
Zondag3-2-201914.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – SSA RKDFC/DOENRADE 1
Zondag10-2-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – CHEVREMONT 5
11.00 uurCompetitie SPORTCLUB SUSTEREN 3 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie ORANJE BLAUW ’15 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-2-201910.00 uurCompetitie LHC 3 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SPORTING SITTARD ’13 2
12.30 uurCompetitie LANGEBERG 5 – SCHINVELD 4
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – ZWENTIBOLD 1
Zondag24-2-201912.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – FC KERKRADE WEST 2
12.00 uurCompetitie HEKSENBERG 3 –  SCHINVELD 4
12.30 uurCompetitie SVH ’39 2 – SCHINVELD 2
14.30 uurCompetitie SVE 1 – SCHINVELD 1
Zondag17-3-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – DE LEEUW 4
11.00 uurCompetitie RKTSV 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – ZWENTIBOLD 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC ROERDALEN 1
Zondag24-3-201909.30 uurCompetitie SHH 5 – SCHINVELD 2
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – FC HOENSBROEK 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – KVC ORANJE 3
14.30 uurCompetitie ROOSTEREN 1 – SCHINVELD 1
Zondag7-4-201910.00 uurCompetitie LHC 4 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie NEC ’92 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – OBBICHT 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – OVCS 1
Zondag14-4-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SPORTING HEERLEN 6
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – UOW ’02 3
14.30 uurCompetitie SPORTING SITTARD ’13 1 – SCHINVELD 1
Zondag21-4-201914.30 uurCompetitie VV BORN 1 – SCHINVELD 1
Zondag5-5-201912.00 uurCompetitie PASSART/VKC 2 – SCHINVELD 3
12.00 uurCompetitie LINNE 2 – SCHINVELD 2
12.30 uurCompetitie UOW ’02 4 – SCHINVELD 4
Zondag12-5-201909.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – SV BRUNSSUM 4
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – AMSTENRADE 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 2 – SVC 2000 2
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – LINNE 1
Zondag19-5-201910.00 uurCompetitie SSA RKDFC/DOENRADE 3 – SCHINVELD 4
11.00 uurCompetitie HBC ’09 2 – SCHINVELD 2
12.00 uurCompetitie SCHINVELD 3 – SV BRUNSSUM 2
14.30 uurCompetitie HBC ’09 1 – SCHINVELD 1
Zondag26-5-201909.30 uurCompetitie WELTANIA 3 – SCHINVELD 3
09.45 uurCompetitie SCHINVELD 4 – GROENE STER 5
14.30 uurCompetitie SCHINVELD 1 – FC RIA 1
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!