was successfully added to your cart.

Winkelmand

Category

Geen categorie

Indelingen Jeugdteams

By | Geen categorie
Nr2de Klasse 5VoorkeurstijdNr3de Klasse 502Voorkeurstijd
Amstenrade JO19-213:00Schinveld/Arx ICT JO17-114:30
DVO JO19-115:30Chevremont JO17-112:00
EVV JO19-216:00Sporting Heerlen JO17-214:00
KVC Oranje JO19-114:30ST Voerendaal/RKSVB JO17-211:45
OVCS JO19-116:00SV Hulsberg JO17-113:00
RKHBS JO19-113:00Sportclub Jekerdal JO17-215:15
Heuvelland/Rood Groen LVC’01 JO19-113:30ST GSV’28/Schimmert JO17-114:30
Schinveld JO19-115:00RKHBS JO17-115:00
SHH JO19-114:00SJO Weltania Bekkerveld JO17-414:30
Sporting Sittard’13 JO19-113:30SJO Weltania Bekkerveld JO17-513:30
Woander Forest JO19-115:00V.V. Schaesberg JO17-315:00
Woander Forest JO17-115:00
Nr2de Klasse 501VoorkeurstijdNr4de Klasse 501Voorkeurstijd
Langeberg JO14-112:30De Leeuw JO13-2G11:15
Schinveld/Arx ICT JO14-112:30V.V. Schaesberg JO13-112:00
FC Kerkrade – West JO14-112:30Schinveld/Arx ICT JO13-1G12:30
Chevremont JO14-112:00Sporting Heerlen JO13-211:15
EHC/Heuts JO14-112:00ST Voerendaal/RKSVB JO13-211:30
RKVV Neerbeek JO14-112:00WDZ JO13-113:00
SJO UBC JO14-110:00RKHBS JO13-212:00
RKHBS JO14-113:30BSV Limburgia/Kamerland JO13-2G11:30
Amstenrade JO14-111:00SVN/BtB Consultancy JO13-212:15
SV Brunssum JO14-111:00Groene Ster JO13-211:30
KVC Oranje JO14-112:45VV ALFA SPORT JO13-211:45
SJO Weltania Bekkerveld JO13-409:15
Nr3de Klasse 501VoorkeurstijdNr2de Klasse 501Voorkeurstijd
SV Hulsberg JO12-110:30Amstenrade JO11-1G09:00
De Ster JO12-1G10:00De Leeuw JO11-111:15
RKUVC JO12-110:45Schinveld/Arx ICT JO11-1G11:00
ST GSV’28/Schimmert JO12-110:30Caesar JO11-110:30
EHC/Heuts JO12-211:30SV Hulsberg JO11-110:30
Groene Ster JO12-111:30FC Geleen Zuid JO11-210:00
Caesar JO12-1G10:30ST GSV’28/Schimmert JO11-110:30
Schinveld/Arx ICT JO12-111:00EHC/Heuts JO11-110:00
De Leeuw JO12-211:15Sittard JO11-110:15
Amstenrade JO12-109:00Spaubeek JO11-1G10:30
DVO JO12-210:00DVO JO11-210:15
Woander Forest JO12-111:00VV ALFA SPORT JO11-110:00
Nr3de Klasse 501VoorkeurstijdNr4de Klasse 502Voorkeurstijd
De Ster JO11-210:00Amstenrade JO9-309:00
De Leeuw JO11-211:15Langeberg JO9-2G09:30
Slekker Boys JO11-111:00Schinveld/Arx ICT JO9-109:30
Born JO11-209:00Chevremont JO9-108:30
Schinveld/Arx ICT JO11-211:00Chevremont JO9-208:30
RKSV Minor JO11-210:15SV Brunssum JO9-109:00
FC Hoensbroek JO11-209:30BSV Limburgia/Kamerl JO9-209:00
SV Hulsberg JO11-210:00Groene Ster JO9-409:00
SVM JO11-111:00Groene Ster JO9-509:00
VV ALFA SPORT JO11-210:00VV ALFA SPORT JO9-210:00
Haslou JO11-210:15SVN/BtB Consultancy JO9-310:15
SVN/BtB Consultancy JO9-410:15
Nr2de Klasse 501Voorkeurstijd
Caesar JO8-109:30
EHC/Heuts JO8-110:00
Laura/Hopel Comb JO8-109:30
FC Kerkrade – West JO8-208:30
UOW ’02 JO8-109:15
SJO Weltania Bekkerveld JO8-109:00
De Leeuw JO8-108:30
De Leeuw JO8-208:30
SVN/BtB Consultancy JO8-110:00
Schinveld/Arx ICT JO8-109:30
SJO ESB ’19 JO8-210:00
RKTSV JO8-209:30

Stempelkaart-actie Plus Muijs Schinveld

By | Geen categorie

Beste leden en vrienden van RKSV Olympia,

Net als veel andere verenigingen, doen ook wij mee met de stempelkaartactie van Plus Muijs in Schinveld!

Met deze actie kunnen we extra inkomsten generen voor onze vereniging. Extra inkomsten die we kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld de aanschaf van nieuwe trainingsmaterialen.

Wat moet je doen?

– Vanaf zondag 11 augustus zijn de stempelkaarten verkrijgbaar in de kantine van onze vereniging;
– Doe je dagelijkse boodschappen bij Plus Muijs in Schinveld;
– Neem de stempelkaart mee en ontvang voor iedere € 10,- aan boodschappen een stempel. Vergeet niet de stempels te vragen!
– Een volle stempelkaart levert de vereniging een bedrag van € 3,- op.
Is de kaart vol, geef deze af in onze kantine.

Bedankt voor jullie hulp en medewerking!

Overzicht voorbereiding seizoen 2019/2020

By | Geen categorie

Onlangs vond, onder grote belangstelling van onze selectiespelers (1e en 2e elftal) – inclusief de nieuwe aanwinsten – de kennismakingsavond met de technische staf plaats.

Na een korte introductie van onze nieuwe staf, bestaande uit hoofdtrainer Pascal Reijans, assistent-trainer Arthur van den Dool, trainer 2e elftal Youssef Marouani en elftalleider 2e elftal Ralph van Helden werd onder meer het programma voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen 2019/2020 gepresenteerd.

Dit ziet er als volgt uit:⬇️

Zondag 11 augustus 2019
10:30 uur: 1e training

Dinsdag 13 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Woensdag 14 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Vrijdag 16 augustus 2019, bij ALFA SPORT
19:30 uur: ALFA SPORT 1 – Schinveld 1 4-1 (Beekdaelentoernooi)

1-0: Collin Nendels, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1

Zondag 18 augustus 2019, bij ALFA SPORT
12:00 uur: Schinveld 1 – RKVV Vaesrade 1 1-2 (Beekdaelentoernooi)

0-1, 1-1: James Oglesby, 1-2

Dinsdag 20 augustus 2019
20:00 uur: VV DESM 1 – Schinveld 1 2-2

1-0, 1-1, James Oglesby, 1-2, James Oglesby, 2-2

Woensdag 21 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Vrijdag 23 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Zondag 25 augustus 2019
11:30 uur: Schinveld 1 – RKSV Sylvia 1 6-0

1-0: Zico Bock, 2-0: Jorrit Haest, 3-0: James Oglesby, 4-0: James Oglesby, 5-0: James Oglesby, 6-0: James Oglesby

Dinsdag 27 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Woensdag 28 augustus 2019
20:00 uur: IVS 1 – Schinveld 1 1-0

Vrijdag 30 augustus 2019
19:30 uur: trainen

Zondag 1 september 2019
14:30 uur: 1e ronde beker: SV Eikenderveld 1 – Schinveld 1 7-0

Dinsdag 3 september 2019
19:30 uur: trainen

Woensdag 4 september 2019
20:15 uur: S.V. Haslou 1 – Schinveld 1 7-0

Vrijdag 6 september 2019
19:30 uur: trainen

Zondag 8 september 2019
14:30 uur: 1e ronde beker: Schinveld 1 – SV Abdissenbosch 1 3-0

1-0: Collin Nendels (pen.), 2-0: Jorrit Haest, 3-0: James Oglesby

Dinsdag 10 september 2019
19:30 uur: trainen

Vrijdag 13 september 2019
19:30 uur trainen

Zondag 15 september 2019
14:30 uur: 1e ronde beker: Schinveld 1 – RKVV Rimburg 1

Dinsdag 17 september 2019
19:30 uur: trainen

Vrijdag 20 september 2019
19:30 uur: trainen

Zondag 22 september 2019
14:30 uur: start competitie: Schinveld 1 – F.C. Roerdalen 1

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!